معرفی

همه ما پیش از شروع کار در یک محیط کار واقعی به مدت زمانی جهت کسب تجربه و آموزش های حرفه ای نیازمندیم تا فاصله بین تئوری و عمل را پر کنیم. به ویژه اگر قبلا سابقه کار رسمی و قابل استنادی نداشته باشیم و یا به دنبال شروع یک کار در حوزه ای کاملا متفاوت با تخصصمان باشیم. این موضوعات و موارد بی شمار دیگر از مهمترین دلایلی است که نمی توانیم در جلسات مصاحبه شغلی از اعتماد به نفس کافی جهت تسخیر شغل مورد علاقه مان بهره ببریم و ممکن است تنها راه حل را در کارکردن یا به اصطلاح خودمانی تر بی گاری کردن برای دیگران ببینیم. در صورتیکه می توان از مسیر صحیح تری به هدف رسید.

در دوره های کارآموزی تخصصی نیمو افراد علاقمند و جویای کار پس از جلسات آشنایی و مصاحبه انتخاب، و تا رسیدن به مهارت کافی با حضور در محیط کار واقعی با انجام پروژه های مختلف جهت تبدیل شدن به یک فرد حرفه ای شرکت می کنند.

 

مزایای شرکت در دوره

نیمه خصوصی

دوره را در کنار منتورهای حرفه ای و یک تیم 4تا8 نفره طی می کنید

سابقه کار رسمی

در نهایت و پس از پایان دوره برای استخدام معرفی خواهید شد.

هدفمند و کاربردی

50 ساعت کارگاه تخصصی در ماه + درآمد از انجام پروژه های واقعی

دوره های پیش رو

جهت مشاهده سرفصل ها، منتورها و پیش ثبت نام روی تصویر کلیک کنید.

سوالات رایج

پس از پایان کار و دوره کارآموزی 3 ماهه شما از طرف شرکت توسعه کسب کار چابک به عنوان کارشناس جهت استخدام به شرکتهایی که با آنها قراراداد جذب نیروی متخصص را امضا کرده ایم معرفی خواهید شد. بدیهی است معرفی به کار قطعی بوده و شما باید در این بازه زمانی مانعی جهت استخدام شدن با اولویت کار تمام وقت نداشته باشید. همچنین این مجموعه ها با توجه به شرایط شما انتخاب و به شما معرفی می شوند. و هیچ اجباری از این بابت برای شما وجود ندارد.

شما پس از مطالعه شرایط، سرفصل ها و جزئیات دوره فرم رزرو موجود در صفحه دور را تکمیل می نمایید. پس از آن طی تماس تلفنی یک مصاحبه اولیه با شما انجام و چنانچه واجد شرایط شرکت در دوره بودید پیش ثبت نام شما صورت می پذیرد. 

در مرحله بعد شما آزمون های شخصیتی و رفتاری شرکت کرده و پس از تحلیل آنها یک جلسه مصاحبه حضوری با حضور مدیر منابع انسانی شرکت با شما ترتیب داده می شود. چنانچه در این مرحله واجد شرایط شرکت در دوره بودید ثبت نامتان را تکمیل کرده و وارد دوره می شوید.

در پایان دوره نامه ای که نشاندهنده سابقه کار رسمی است، از طرف شرکت توسعه کسب و کار چابک به همراه گواهی شرکت در دوره به کارآموزان اهدا خواهد شد.

در طول دوره و همزمان با آموزش های تخصصی، پروژه هایی واقعی از کسب و کارهای همکار و مشتریان نیمو به شما ارجاع داده میشود تا به صورت واقعی و در زمان کوتاه مهارت هایتان را تکمیل کنید. 

این پروژه ها به سه دسته 1-پروژه های عمومی 2- پروژه های پایلوت و 3- پروژه های واقعی دسته بندی می شوند. که کارآموزان در قبال انجام پروژه های واقعی که به خروجی منتهی شود حق الزحمه دریافت می کنند. این حق الزحمه ها با توجه به نوع و حجم پروژه ها متغیر است و در پایان دوره مجموع آنها محاسبه شده و به حساب ایشان واریز می گردد.

برای هریک از دوره های کارآموزی، مسیر شغلی، پروژه های کاری و سرفصل های آموزشی از پیش تعریف شده ای وجود دارد. که با کلیک بر روی بنر هر یک از دوره ها میتوانید جزئیات بیشتر هر دوره را ملاحظه کنید.

در پایان دوره یک گزارش شامل پروفایلی است که نشاندهنده مهارت هاو توانمندی های شماست جهت شناخت بیشتر خود و  مسیر شغلی ای که لازم است در ادامه راه دنبال کنید تا به اهداف شغلی تان برسید، در اختیارتان قرار می گیرد. همچنین در طول دوره نیز بسته ای به نام “توشه ­ی راه” به شما اعطا می شود که شامل یادگاری هایی از مجموعه نیمو به کارآموزان عزیز است.

با توجه به تخصص اصلی ما در حوزه منابع انسانی و تامین نیروی متخصص برای سایر شرکت ها و سازمان ها، بخش اعظم از هزینه ها توسط آنها پوشش داده می شود و کارآموزان حدود 30-40 درصد از هزینه برآورد شده را پرداخت می نمایند. البته این به شرطی است که پس از دوره حتما آماده به کار باشند و طبق قرارداد منعقده مانعی برای این موضوع در مسیرشان وجود نداشته باشد.

روز و تاریخ هر دوره پس از نهایی شدن لیست دوره طی جلسه هماهنگی با حضور تمامی کارآموزان و منتورها تعیین می گردد و دوره ها می توانند هر روز از هفته از ساعت 10 صبح تا 10 شب طبق توافق برگزار شوند.

شهریه شرکت در دوره برای هر شخص عدد مشخصی دارد. هرچه قدر سوابق کار بیشتر، مهارت بالاتر و شرایط بهتر جهت اشتغال به کار داشته باشید عدد کمتری پرداخت خواهید. همچنین شهریه اول هر ماه به صورت ماه به ماه از جانب کار آموز پرداخت می گردد. که ازین بابت یک سند ضمانت از کاراموزان دریافت و ضمیمه قرارداد ایشان می شود تا پس از پایان دوره و معرفی به کار شدن ایشان تضمین دریافتی عودت داده شود.

چنانچه جهت پرداخت شهریه هرگونه سوالی دارید طی جلسه حضوری درین باره صحبت خواهیم کرد.

نیمو بیش از هر چیز به شایستگی ها و تناسب شما با شغل مدنظرتان ارزش می گذارد، بنابراین از کاندیداهای هر دوره، آزمون های تخصصی، شخصیتی و رفتاری گرفته می شود تا میزان تناسبشان با پوزیشن های انتخاب شده با دقت بیشتری بررسی شود تا مسیری که قرار است به عنوان متخصص چندین سال از عمر خود را صرف آن نمایند با حداکثر بهره وری برایشان همراه باشد. چنانچه کارآموز مناسب دوره یا شغلی که انتخاب کرده است نباشد و یا اولویت هایی که در نظر دارد با بازار کار آن رشته هم خوانی نداشته باشند، حداکثر تلاش جهت رسیدن به بهترین شرایط و انتخاب توسط تیم متخصصین و روانشناس به عمل خواهد آمد.

فهرست