ترللو با قابلیت های جدید که ۵۰ میلیون کاربر را شگفت زده کرده است

قابلیت های جدید ترللو

قابلیت های جدید که ۵۰ میلیون کاربر ترللو را شگفت زده کرده است

ترللو  در حال جشن گرفتن یک نقطه عطف بزرگ در مسیر موفقیت خود است، ۵۰ میلیون کاربر ثبت نام شده!

از سازماندهی پروژه ها گرفته تا اتوماتیک سازی فرایندها، همه سیستمی را برای انجام کارهای تیمی فراهم کرده اند. به همین دلیل ترللو  ویژگی های جدیدی به نرم افزار خود اضافه کرده است تا به تیم ها کمک کند سریعتر کارهایشان را آغاز کنند و به سرانجام برسانند. این قابلیت های جدید به تیم ها این امکان را می دهد تا فرآیندهای اصلی و تکراری شان را به صورت خودکار و ساده انجام دهند و به این روش در وقت با ارزش خود صرفه جویی کنند. در ادامه این مقاله لیستی از این موارد اورده شده است که از همین امروز می توانید در پروژه هایتان از آن ها استفاده کنید.

قالب های آماده برای ساخت بوردها (Board templates)

تا به حال شده با شروع پروژه های جدید اضطراب مدیریت آن ها وجودتان را پر کند؟ شما می توانید با شروع پروژه های جدید یک”بورد خالی” را با الگوهای از پیش تعریف شده ترللو برای کسب و کار خود ایجاد کنید. این قالب های آماده برای شما به عنوان یک نقشه راه جهت موفقیت تیم در شروع هر پروژه ای استفاده می شوند. البته توضیخات بیشتر را در این مقاله می توانید بخوانید.

قالب های آماده ترللو
قالب های آماده در ترللو

گالری قالب های آماده اشتراکی ( Community template gallery)

از نقشه های راه گرفته تا نقشه سفر، قالب های آماده ای برای آن وجود دارد! از امروز شما در ترللو  می توانید الگوهای امتحان شده و واقعی را از Wired ، ۳M ، InVision ، Skyscanner ، Salesforce Essentials ، SurveyMonkey و غیره دریافت کنید و سپس برای تیم تان کپی و شخصی سازی کنید.

قالب های آماده برای کارت (Card templates)

از امروز الگوهای آماده ساخت کارت و قابل کپی در ترللو  وجود دارند و به شما کمک می کنند فرآیندهای تکراری را روی بوردها ایجاد کنید و زمان انجام کارها را از “برای انجام” به “انجام شده ” کوتاه تر کنید.

قالب های آماده برای کارت در ترللو

 

 

اتوماتیک سازی برای همه

ترللو ، کارهای تکراری و خسته کننده را از لیست کارهای “برای انجام to do” توسط ابزار جدید Butler core اتوماتیک می کند، زیرا تیم ها باید بتوانند روی کارهای مهمتر تمرکز کنند. این اتوماتیک سازی توسط هسته باتلر در هر بورد ترللو به طور رایگان قابل انجام است.

اتوماتیک سازی برای همه در ترللو
اتوماتیک سازی برای همه در ترللو

 

 

اقدامات پیشنهادی (Suggested Actions)

ترللو  با بکارگیری قدرت هوش مصنوعی و توانایی­های یادگیری ماشین، اقدامات جدیدی را در ترللو  به شما به صورت پیشنهاد جدید ارائه می دهد. ترللو  متداول ترین کارهای تیم شما را در صفحه به خاطر می سپارد و آنها را در لحظه های مناسب به شما پیشنهاد و یادآوری می کند تا در کار تیمی سریعتر کار کنید و زمان خود را صرف امور تکراری نکنید.

تا به اینجای این مقاله ویژگی های جدید ترللو را به شما معرفی کردیم و در ادامه قصد داریم به همه ویژگی های جالب و جدیدی که به پلتفرم ترللو اضافه شده، بپردازیم.

گالری قالب های آماده اشتراکی

گالری قالب های آماده اشتراکی در ترللو
گالری قالب های آماده اشتراکی در ترللو

همانطور که در تصویر بالا هم مشاهده می کنید راه های شگفت انگیزی را برای به نمایش گذاشتن روشهای مرسومی که مردم در هر صنعت در سراسر جهان برای سازماندهی کارهایشان از ترللو استفاده می کنند ارائه داده است. یک گالری قالب جدید ایجاد کرده است که پر از بوردهایی است که جامعه کاربران ترللو از آن ها استفاده کرده اند. درحال حاضر، کاربران ترللو  می توانند متد و نحوه استفاده تیم شان از ترللو  را با دیگران به اشتراک بگذارند و از روش های جدید دیگران در ترللو نیز برای انجام هر یک از پروژه های تیم شان الهام بگیرند.

ترللو  در حال حاضر الگوهای برجسته و پرکاربردی نظیر:

  • Zoho
  • Litmus
  • UNICEF
  • United Nations
  • Grand Hyatt
  • GetYourGuide

و حتی قالب های آماده دیگری را به کاربرانش به صورت رایگان ارایه داده است.

پس از امروز از بوردهای خالی که تا امروز مجبور بودید خودتان به سلیقه شخصی و تجربه قبلی تان ساعت ها زمان صرف پر کردن آن ها کنید، خداحافظی کنید. البته نترسید و با انتخاب مستقیم یک بورد از گالری ترللو  کار و پروژه تان را سریعتر و بهتر شروع کنید

قالب های آماده برای بوردها

هر شخصی که از Trello استفاده می کند، می تواند قالب های آماده ای برای استفاده دیگر کاربران ترللو ایجاد کند تا به هم تیمی هایش در انجام بهتر کارها کمک کند. ترللو  نیز می داند که بسیاری از تیم ها برای اتمام کار به فرآیندی اعتماد می کنند که بتوانند گردش کار مداوم را در تیم شان ایجاد کند.

قالب های آماده برای بوردها در ترللو
قالب های آماده برای بوردها در ترللو

قالب های آماده جهت ساخت بورد در برای تیم های استارتاپی و کسب و کارهای بزرگ در ترللو  موجودند تا تیم ها مجبور نباشند در هر بار استفاده از ترللو  چرخ را از نو اختراع کنند. افراد زمانی از این پلت فرم استفاده می کنند که یک پروژه ایجاد کرده باشند یا درحال برنامه ریزی برای طراحی یک محصول جدید باشند.

درست زمانی که به جریان کاری ایده آل خودتان تسلط پیدا کنید، تیم شما می تواند آن را به یک الگوی ثابت تبدیل کند و پروژه بزرگ بعدی یا رویدادهای تکراری را به سادگی با کپی کردن این قالب و الگو ادامه دهد.

قالب های آماده برای ساخت کارت ها

به مرور زمان و پیش بینی نیازهای کاربران، قالب های آماده برای ساخت کارت ها افزوده شدند و در حال حاضر در دسترس همه کاربران ترللو  هستند.

قالب های آماده برای ساخت کارت ها در ترللو
قالب های آماده برای ساخت کارت ها در ترللو

الگوی کارت ها به تیم شما این امکان را می دهد تا کارتها را روی بوردهای خود بطور استاندارد تنظیم کنید و یک جریان کار یکپارچه و تکرار شونده را ایجاد کنید. مثلا در پروژه ای که درخواست ها از تیم های طراحی ارسال می شوند،  سپس به تیم اجرا تحویل داده می شوند، یا ویژگی ها توسط تیم کنترل کیفی محصول بررسی می شود. این کارها و درخواست ها را به راحتی می توان با قالب های از پیش تعریف شده برای هر کارت مشخص کرد تا مطمئن شوید هیچ جزئیات مهمی در اسپرینت ها و تسک ها از دید تیم توسعه نادیده نمانده است.

اتوماتیک سازی: حالا بیایید بوردهای خود ساز داشته باشیم!

هر ماه میلیون ها دستور با هسته Butler ترللو  اجرا می شوند که باعث می شود کلیک های بی شماری در روال انجام پروژه توسط تیم ها صرفه جویی شود. درواقع به آنها فرصت می دهد تا روی کارهایی که واقعاً مهم تر هستند تمرکز کنند.

اتوماتیک سازی در ترللو
نحوه اتوماتیک سازی

با هدف رفع موانع و افزایش بهره وری، کارهای ساده و تکراری را توسط یک ربات انجام می دهد. چنین کارهایی توسط رباتی در هسته ترللو  به نام باتلر انجام می شود تا از هدر رفتن وقت جلوگیری شود.

تابحال باتلر در هدف خود موفق بوده است. ترللو  درحال حاضر به هر کاربری توانایی دسترسی به این ویژگی را می دهد. به این معنی که برای استفاده از آن نیازی به فعال کردن این ویژگی ندارید.

به منظور افزایش وضوح و سهولت در استفاده از این ربات، رابط کاربری باتلر مجددا طراحی شده تا کاربران بتوانند با سرعت بیشتری در بوردهای خود شروع به کار کنند.

برای استفاده از این ویژگی کافیست بر روی گزینه Butler در منوی هر صفحه کلیک کنید و شروع به ساختن قوانین، دکمه ها و دستورات قدرتمند برای خودکارسازی کارهای خسته کننده خود کنید. پاورآپ های بسیاری برای بهره گیری از امکانات ترللو تعریف شده که در  این مقاله می بینید.

اقدامات پیشنهادی

با بکارگیری اتوماسیون و هوش مصنوعی، پای خود  را یک قدم پیش تر گذاشته و  اقدامات پیشنهادی یا Suggested Actions برای شما ایجاد کرده است. ترللو  با استفاده از الگورتیم های یادگیری ماشین سعی دارد عملکرد تیم شما را درک کند تا بیشترین اقدامات شما را روی هر بورد بفهمد. سپس این اقدامات خاص را درست هنگامی که بیشتر به آنها احتیاج دارید، پیشنهاد می کند و باعث صرفه جویی در وقت و انرژی ذهنی شما می شود. ترللو با روش خاص شما برای استفاده از برنامه آشنا می شود و ممکن است اقدامات پیشنهادی را برای مواردی از این قبیل مشاهده کنید:

  • افزودن اعضایی که مرتباً اضافه می کنید
  • افزودن برچسب های گه در گردش کار خود استفاده کرده اید
  • افزودن چک لیست هایی که اغلب کپی می شوند
  • انتقال کارت به لیست های خاص و موارد دیگر!
مدیریت پروژه در ترللو
اقدامات پیشنهادی در ترللو هدیه هوش مصنوعی

به طور مداوم با بکارگیری هوش مصنوعی قصد بهبود عملکرد تیم شما را دارد. در واقع با اقدامات پیشنهادی کارهای شما را بصورت هوشمندانه تر و به کارهای منحصر به فرد در ترللو  تبدیل می کند.

قابلیت جدید و شگفت انگیز دیگر

Post-Its+ Trello =

ادغام ترللو با برنامه post-it
ادغام ترللو با برنامه post-it

بعضی چیزها فقط با هم بهتر کار می کنند. به همین دلیل است که ترللو برنامه post-it را با خود ادغام کرده است. این برنامه به شما امکان می دهد تا طوفان فکری را با یاداشت هایی بر کاغذ شروع کنید، سپس با گرفتن یک عکس از آن، ایده های آنالوگ خود را به ترللو  منتقل کنید ، تا تیم شما بتواند ایده ها را به صورت دیجیتالی در بوردها حفظ کند.

کار آسانی که به سختی انجام شد

ترللو همیشه ساده ترین راهکار برای سازماندهی پروژه ها و کار های مشترک بوده است. از مشاغل کوچک گرفته تا کسب و کارهای بزرگ جهانی، از برنامه ریزی عروسی تا برنامه ریزی استراحت ، مردم در سرتاسر جهان برای انجام کار و رسیدن به اهداف خود به ترللو اعتماد می کنند.

ترللو در تلاش است تا خود را به عنوان یکی دیگر از موارد ضروری روزانه برای تیم شما تبدیل کند. تا با اطمینان  کارهایتان بیشتر از بقیه ابزارها و با روشی مؤثرتر در ترللو انجام دهید و ما نیز در نیمو به جرات به شما می گوییم کار کردن با ترللو بسیار لذت بخش است!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.