امکانات ترللو و نوآوری های آن برای کوتاهی فاصله ایده تا عمل

امکانات ترللو و کاربردهای اپلیکیشن post-it در ترللو 

در مقالات قبلی درباره ترللو و امکانات جدید آن صحبت کردیم. در این مقاله هم قرار است یکی دیگر از امکانات جدید ترللو را معرفی کنیم. در جدیدترین نسخه ارایه شده، یک برنامه ای را که به راحتی در کنار آیتم های دیگر ترللو  قرار گرفته را معرفی می کنیم. در واقع این ابزار هیجان انگیز از کنار هم قرار گرفتن دنیای دیجیتال و آنالوگ بوجود آمده است. که به طرز هوشمندانه ای کار را برای کاربران ترللو راحت ساخته است. این همان چیزی بود که ما هم در نیمو انتظارش را می کشیدیم!

پست ایت چیست کیست کجاست؟!

برنامه Post-it® توسط شرکت ۳M توسعه پیدا کرده است و در گوشی ها و دسکتاب با نام های متفاوتی از جمله sticky note شناخته می شود. استفاده از این ابزار به این معنی است که دیگر شما نیازی به انتخاب و سردرگمی میان ترللو و یاداشت های خود در Post-it® ندارید.به راحتی و با چند کلیک ساده می توانید از ایده های روی کاغذ به کارت های روی تابلوهای ترللو حرکت کنید. این مساله بهترین چیز برای هر دو جهان- دیجیتال و کاغذی- است!

امکانات جدید ترللو

شاید تا پیش از در مورد Post-it® چیزی نشنیده باشید و نام این برنامه برایتان تازگی دارد. برنامه Post-it® در رایجترین کاربرد خود برای ضبط و دیجیتال سازی جلساتی از جمله جلسات طوفان فکری بکار می رود. در چنین جلساتی، بسیاری از ایده های عالی به عنوان تفکراتی که در یادداشت های Post-it® نوشته شده اند، شروع می شوند. برنامه  Post-it® به هر کسی امکان می دهد، تا یادداشت های خود را بصورت دیجیتالی ضبط کند، و نهایتا به راحتی با امکان جدید ترللو این یاداشت ها را به تابلوهای ترللو ارسال کند.

زمانی که جلسات شما به پایان می رسد، می توانید همراه با تیم تان یک حرکت به جلو در ترللو بزنید و یادداشت ها و ایده های کاغذی خود را به کارها و پروژه های اجرایی در ترللو تبدیل کنید.

امکانات ترللو  و نحوه استفاده از ترللو با برنامه Post-it®

آیا شما هم می خواهید آخرین ایده، افکار یا عکس هایی که رئیس تان بر روی صفحه رایانه شما نصب کرده را ضبط و ذخیره کنید. و نهایتا در ترللو یک تسک را به ان ها اختصاص دهید. پس در اینجا چگونگی شروع کار آورده شده است:

     • برنامه Post-it® را دانلود و نصب کنید.
     • از یادداشتهای Post-It® خود عکس بگیرید.
     • دکمه “ارسال به Trello” را لمس کنید

همین!

این مراحل تمام کاری است که شما باید انجام دهید.

حالا در ترللوی شما یک تابلوی جدید با تمام یادداشت های دیجیتالی شده Post-It®  به عنوان کارت های Trello ایجاد می شود. البته با استفاده از ترللو روی دسک تاپ کامپیوترتان و یا تلفن همراه خود، می توانید مهلت زمانی یا چک لیست هایی را به آن کارت ها اضافه کنید. در نهایت با پیشرفت ایده تان به یک پروژه پایان یافته، آنها را به ستون پروژه های تکمیل شده در صفحه بکشید.

ممکن است تیم شما از یادداشتهای Post-It® برای طوفان فکری، لیست فعالیت ها و غیره استفاده کند. اما مساله مهم انعطاف پذیری نامحدود یادداشت های Post-It®  و ترللو است که تیم شما را هرگز در هنگام عبور از دنیای آنالوگ به دنیای دیجیتال تنها نگذاشته است جایی که دیگر هیچ چیز کند نیست.

و در پایان

ادغام برنامه Post-it® و ترللو در نسخه جدیدی که ارائه شده است، پلی جدید برای افزایش بهره وری شما و تیم تان است. به راحتی با چند کلیک می توانید با استفاده از برنامه Post-it® دنیای انالوگ نوشته های خود را به کارت هایی در ترللو تبدیل کنید. این نوشته ها در جلسات طوفان فکری یا در جلسات ماهانه شرکت شما تولید شده اند. ترللو با نسخه جدید خود امکانات بیشماری را برای کاربرانش فراهم کرده است. در مقالات بعدی امکانات شگفت انگیز دیگر را شرح می دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.