تبلیغات در سینمای اصفهان

تبلیغات در سینمای اصفهان:

تبلیغات در سینمای اصفهان یکی از روش‌های جالب و جذاب برای جذب مخاطب است. تصور کنید که در سینما نشسته‌اید و منتظر شروع شدن فیلم هستید. درست زمانی که به پرده سینما چشم دوخته‌اید و تمام حواستان به آن متمرکز است، تبلیغی با صدای بلند و رسا بر روی پرده بزرگ سینما ظاهر می‌شود. چه موقعیتی از این بهتر؟

تبلیغات در سینمای اصفهان
تبلیغات در سینمای اصفهان

تنها با یک کلیک می توانید تبلیعاتتان را در دیوارهای سینما ببینید

سینما محیطی خانوادگی است که با فضای نزدیک و متمرکز خود تبلیغات و نیازهای خانواده ها را هدف قرار می‌دهد. برندهای بزرگ و حتی محلی با تبلیغات خود می‌توانند در این زمان توجه مخاطب را به خود جلب کنند و فروش محصول خود را بالا ببرند. البته که محتوای فیلم، ساختار و طراحی تبلیغ و همچنین شکل پخش و زمان تبلیغ، بر بهره‌وری و انتقال پیام، اثر بالایی می‌گذارد

شرکت نیمو به عنوان پیشگام عرصه تبلیغات سینمای اصفهان از شما دعوت می‌کند شانستان را در این بازار داغ فرصت‌ها بسنجید. برای اطلاع از امکانات و مزایای این تبلیغات در سینمای اصفهان با ما همراه باشید.

چرا تبلیغات در سینمای اصفهان

تبلیغات در سینمای اصفهان به علت هزینه پایینی که دارد مخاطبان بسیاری را به خود جلب کرده است. اما ممکن است این سؤال پیش آید که چرا من باید محصولات خودم را در سینما تبلیغ کنم؟

درست زمانی قبل از پخش فیلم که چیزی جز یک صفحه بزرگ در دید مخاطب نیست و مخاطب تمام حواسش روی پرده سینما متمرکز است، تبلیغات پخش می‌شود. شما در این لحظه تمام توجه مخاطبتان را دارید و این نوع تبلیغات گام بزرگی در جهت شناساندن محصولات و معرفی برندتان است.

نکته مهم در این لحظه همراهی تصویر با صدایی رسا است که میزان ماندگاری را در ذهن مخاطب به شدت افزایش می‌دهد. تبلیغات هم چیزی نیست جز ماندگاری در ذهن مخاطب.

نکته مهم: این مسئله به‌ویژه برای کسب‌وکارهای محلی و نزدیک سینما مفید است، مخاطب پس از شناخت محصول مخاطب با دیدن نام محصول تمایلش به خرید بالاتر می‌رود.

تنها با یک کلیک می توانید تبلیعاتتان را در دیوارهای سینما ببینید

مزیت تبلیغات در سینمای اصفهان

تبلیغات یکی از نیازهای مهم هر کسب‌وکاری است و هر کسب‌وکاری برای دیده شدن نیاز به محلی برای دیده شدن دارد. سینما یکی از این مکان‌ها است اما چرا سینما محل مناسبی برای تبلیغات شما است؟ زیرا:

  • جامعه بزرگی از افراد به سینما می‌روند و هرروزه این افراد بیشتر هم می‌شوند.
  • افرادی که به سینما می‌روند در زمان فراغت خود و زمانی که ذهنشان آزاد و پذیرا است به سینما می‌روند و این اثرگذاری روی مخاطب را شدت می‌بخشد.
  • در سینما فرد به‌صورت دقیق و رودررو با تبلیغ روبرو می‌شود و نیازی به جلب‌توجه مخاطب نداریم
  • تبلیغات در سینما نسبت به تبلیغات دیگر ازجمله تبلیغات تلویزیون، تبلیغات بیلبوردی، تبلیغات روزنامه و مجلات ارزان‌تر است.
  • تبلیغات در سینما به علت دیداری شنیداری بودن تأثیرگذاری بالایی دارد.
  • با توجه با ژانر فیلم به‌راحتی با بهره‌گیری از عواطف مخاطب (خشم، خوشحالی، غم) اثرگذاری و ماندگاری تبلیغ بالا می‌رود
  • محدودیت‌های صداوسیما در تبلیغات سینما وجود ندارد.
  • تبلیغات در سینمای اصفهان برای مردم اصفهان اثرگذاری بالاتری دارد.

هزینه تبلیغات در سینمای اصفهان

هزینه تبلیغات در سینما یک مزیت بسیار مهم برای این نوع تبلیغ است. تبلیغی با اثربخشی بالا و کمترین هزینه ممکن. البته تبلیغات در سینما بسته به فیلم سینمایی موردنظر، ساختار و طراحی تبلیغ، زمان و شکل پخش، هزینه‌های متغیری خواهد داشت.

مکان‌های تبلیغ در سینمای اصفهان

تبلیغات سینما شاید در نگاه اول محدود به پرده سینما شود؛ اما با هوشمندی می‌توان از فرصت‌های دیگری که محیط سینما در اختیار دارد بهره برد و برندتان را به مخاطبتان معرفی کنید. مکان‌های مختلف در سینما که برای تبلیغات می‌توان از آن‌ها بهره برد شامل:

تیزرهای تبلیغاتی سینما:

تیزرهای تبلیغاتی نوعی تبلیغات در سینماها می‌باشد که ذهن مخاطب را به ایجاد سؤال می‌کشاند. در این نوع تبلیغات همه‌چیز کامل گفته نمی‌شود تا این‌گونه با کنجکاوی، مخاطب را به‌سوی خود بیاورد.

سالن انتظار سینما:

درست زمانی که افراد منتظر شروع فیلم موردعلاقه خود هستند به در و دیوار نگاه می‌کنند و منتظرند تا زمان بگذرد و این‌زمانی مناسب برای اشدایی با برند شما است.

بلیت سینما:

پشت بلیت‌های سینما مکانی برای تبلیغات شماست. برگی از شما در دست مخاطبانتان.

راهروهای سینما:

راهروها در هر محلی زمانی که با بنرهای بزرگ پوشانده می‌شوند مکانی برای دیده شدن برند شما توسط مخاطبتان می‌شوند.

قسمت پشت صندلی‌ها:

این قسمت فقط برای زمان قبل از شروع و بعد از پایان فیلم به کار می‌آید و درست جلوی نگاه مشتری احتمالی شما قرار می‌گیرد.

غرفه‌های تبلیغاتی:

در سینماهای بزرگ و پرمخاطب برخی کسب‌وکارها غرفه‌های تبلیغاتی برپا می‌کنند تا برای معرفی شدن به مخاطب و شناساندن خود به مشتری زمان بیشتری را داشته باشند.

تنها با یک کلیک می توانید تبلیعاتتان را در دیوارهای سینما ببینید

سخن پایانی:

تبلیغات در سینما یکی از روش‌های قدیمی و همچنان جذاب در شناسایی کسب‌وکارها است. بر اساس قشری که معمولاً به سینما می‌آیند و محیط خانوادگی سینما، محیطی مناسب برای کسب‌وکارهایی که محصولات مصرفی را معرفی می‌کنند. حتی کسب‌وکارهای محلی فرصت مناسبی برای شناساندن خود به مخاطبانشان دارند. با در دست داشتن توجه مخاطب با صدایی رسا و تصویری بزرگ می‌توان گوشه ذهن مخاطب را به برندتان اختصاص دهید. البته در کنار تمام مزایای که گفته شد قیمت مناسب این نوع تبلیغات واقعاً وسوسه‌انگیز است. اگر شما هم تمایل دارید تا برندتان در اصفهان را معرفی کنید اینجا کلیک کنید. نیمو در کسب‌وکار شما همراه شماست.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.