خانه / توسعه کسب و کار / تبلیغات در فرودگاه اصفهان چطور می تواند کسب وکار ما را بهبود ببخشد؟
تبلیغات در فرودگاه اصفهان
تبلیغات در فرودگاه اصفهان

تبلیغات در فرودگاه اصفهان چطور می تواند کسب وکار ما را بهبود ببخشد؟

تبلیغات در فرودگاه اصفهان

تبلیغات در فرودگاه اصفهان یکی از روش‌های محیطی برای تبلیغ محصولات و خدمات کسب‌وکارها است. سفر هوایی با توجه به سهولت در جابجایی مسافران و صرفه‌جویی در وقت گزینه‌ مناسب سفرهای داخلی و خارج از کشور است. این روش با توجه به توضیحاتی که درباره چرایی تبلیعات در فرودگاه پیشین گفته شد یکی از روش‌های خاص با کارایی بالا برای کسب‌وکارهای B2B است. از طرفی تردد مسافران در محیط فرودگاه بسیار و طولانی است و می‌توان از این فرصت برای تبلیغات هتل‌ها و مکان­های دیدنی جذاب به

تبلیغات در فرودگاه اصفهان
تبلیغات در فرودگاه اصفهان

اگر برند شما هم خاص و باکلاس است برای تبلیغات کلیک کنید

ره برد.

خدمات و محصولات لوکس و خاص انتخاب دیگری است که تبلیغات در فرودگاه را برای کسب‌وکار شما بسیار اثربخش می‌کند. اما تبلیغات در فرودگاه هم اصولی دارد که در صورت رعایت آن می‌توان به بهره وری بالا و اثربخشی رسید.

هدف از تبلیغات در فرودگاه چیست؟

هدف از تبلیغات در فرودگاه اصفهان مانند هر رسانه دیگر تبلیغاتی برند سازی در ذهن مخاطب و به فروش رساندن محصولات است. مخاطب ارتباط چشمی با تبلیغات جذاب فرودگاه برقرار میکند و با توجه به نیاز خود و همچنین میزان تأثیرگذاری تبلیغات به سمت کسب‌وکار شما متمایل می‌شود. پس گام اول تأثیرگذاری و جذب مخاطب هدف به سمت تبلیغات است تا در گام بعدی بتوانیم به هدف ارائه خدمات یا فروش دست پیدا کنیم.

با داشتن تبلیغات در فرودگاه‌ها و ارائه آن به روش‌های بصری خلاق می‌توان ارتباط مؤثرتری با مخاطب برقرار کرد و اثرگذاری را بیشتر کرد. چراکه مخاطب می‌داند تبلیغات فرودگاه از سطح بالاتری نسبت به دیگر تبلیغات برخوردار هستند. کیفیتی که در تابلوها و اجزای بصری هست یکی از عوامل مهم در ارائه یک تبلیغ لوکس و جذاب است.

تبلیغات در فضای باز فرودگاه یا فضای بسته فرودگاه؟

تبلیغات در فضای باز فرودگاه و همچنین تبلیغ در فضای بسته مواردی است که در هنگام تبلیغات باید به آن توجه داشت. تبلیغات در فضای باز شامل فضای پارکینگ، فضای بیرون فرودگاه و مکان‌هایی است که معمولاً با نصب بیلبورد تبلیغات نمایش داده می‌شود. این فضاها معمولاً زمانی که مخاطب سفرش به پایان رسیده و قصد خروج از فرودگاه را دارد دیده می‌شوند. هتل‌ها و برخی برندها می‌توانند از این فضا برای دیده شدن تبلیغاتشان بهره ببرند.

تبلیغات در فرودگاه اصفهان
تبلیغات در فرودگاه اصفهان

اگر برند شما هم خاص و باکلاس است برای تبلیغات کلیک کنید

فضای بسته فرودگاه شامل سالن‌های انتظار و مکان‌های داخلی است. مخاطبان شما زمانی که منظر پرواز خود هستند با تبلیغات شما روبرو می‌شوند. کسب‌وکارهایی که می‌خواهند برندشان شناخته شود و با خدماتی که ارائه می‌دهند آشنا شوید می‌توانند از این فرصت بهره ببرند.

البته انتخاب فضای باز و بسته کاملاً بر اساس خواسته کسب‌وکارها می‌تواند باشد و عامل مهم هزینه مکان است. شما به‌عنوان فردی که تبلیغ را انجام می‌دهد باید بر انتخاب تبلیغ و نوع ابزارهایی که به‌وسیله‌ی آن تبلیغ انجام می‌دهید دقت لازم را داشته باشید.

تبلیغات در فرودگاه در چه بخشی انجام شود؟

محیط فرودگاه با توجه به سبک و کلاس کاری که دارد برای تبلیغ هر محصول و یا خدماتی مناسب نیست. لازم است قبل از انتخاب مکان مناسب نوع مخاطبتان و نیازهایش را کامل شناسایی کنید. باید سعی شود که تبلیغات در مکان‌های شلوغ و پر رفت و آمد و جلوی دید مخاطبان نصب شود.

فضاهایی که می‌توان برای تبلیغات در فرودگاه در نظر گرفت شامل:

 1. قسمت ورودی مسافرین و بار فرودگاه
 2. قسمت خروجی و گذرنامه
 3. داخل پارکینگ فرودگاه
 4. قسمت ورودی و خروجی پارکینگ فرودگاه
 5. فضای بیرون فرودگاه
 6. ستون محوطه داخل فرودگاه
 7. فضای داخل اتوبوسی که مسافران را تا هواپیما می‌برد
 8. سالن انتظار مسافران
 9. سالن ترانزیت
 10. پشت صندلی‌هایی که به‌صورت ردیفی نسبت به هم قرارگرفته‌اند
 11. قسمتی که افراد، گوشی خود را به شارژ می‌زنند و زیاد به آنجا نگاه می‌کنند
 12. بالای تابلو یا تلویزیون اعلام پروازها

 

تبلیغات در پروازهای داخلی یا خارجی؟

تبلیغات در فرودگاه با توجه به مخاطبان شما در گروه پروازهای داخلی و خارجی هم دسته‌بندی می‌شود. مسافران پروازهای خارجی سطح درآمد متفاوتی نسبت به مسافران پروازهای خارجی دارند و این مسئله تبلیغات کالا و خدمات لوکس را توجیه می‌کند.

در این شرایط در پروازهای خارجی با توجه به مخاطب هدف، تبلیغات باید حرفه‌ای‌تر باشد در این زمینه می‌توانید از مشاوران آگاه نیمو در این زمینه کمک بگیرید.

تبلیغات در فرودگاه اصفهان

انواع تبلیغات در فرودگاه اصفهان کدام‌اند؟

تبلیغات در فرودگاه‌ها با توجه به تردد بسیاری که در این مکان وجود دارد یکی از روش‌های مناسب برای تبلیغات است. یکی دیگر از امتیازات این روش تبلیغات محیطی امکانات در انتخاب ابزار مناسب برای تبلیغات است. درواقع روش‌های بسیاری برای نمایش تبلیغات برای مخاطبان وجود دارد ک ازجمله آن می‌توان به روش‌های زیر اشاره کرد:

 • بنرهای دیواری
 • صفحه‌نمایش‌های پلاسما
 • تلویزیون‌های تبلیغاتی
 • لایت باکس‌ها
 • پروژکتورها
 • استرابوردها
 • مکعب‌های چرخان
 • ویترین‌ها
 • استیکرهای تبلیغاتی
 • ماکت‌ها
 • ویدئو وال
 • بروشور
 • وسایل نقلیه فرودگاه
 • بیلبورد‌های آویزان
 • بیلبورد‌های نصب شده در بیرون فرودگاه

 

فواید تبلیغ در فرودگاه اصفهان

 • فرودگاه اصفهان هرروزه میزبان مسافران بسیاری است و با قرار دادن تبلیغات در فرودگاه اصفهان می‌توان پیام کسب‌وکارها را به گوش مخاطبان رساند.
 • افرادی که با هواپیما مسافرت می‌کنند و معمولاً در قشر افراد متوسط به بالا قرار دارند و این مسئله می‌تواند کار تبلیغات را برای این قشر خاص هدفمند کند.
 • علاوه بر مسافران همراهان و استقبال‌کننده‌ای مسافران نیز در این محیط حضور دارند و زمان‌های انتظار با تبلیغات مناسب می‌توان توجه آن‌ها را نیز جلب کرد.
 • مدت‌زمانی که مسافران منتظر پرواز خود می‌مانند معمولاً در پروازهای ایران بیش از نیم ساعت است و این زمان برای برنامه‌ریزی تبلیغات هدفمند بسیار عالی است.
 • حضور طولانی‌مدت مخاطب هدف در فرودگاه باعث ماندگاری تبلیغات مربوط به برند و محصولات در ذهن مخاطب می‌شود
 • تبلیغات در سالن انتظار آگاهی مخاطب را نسبت به برند افزایش می‌دهد و این کار باعث می‌شود آگاهی بهتری نسبت به برند و شرکت شما در ذهن مخاطب ایجادشده و شناخت مشتریان از شما بیشتر شود.

 

 

درباره‌ی لیلی عباسی

لیلی هستم، سالهاست می نویسم و حس خوبم را با نوشتن به دنیا اعلام می کنم. کنجکاو و عاشق آموختنم. از پیچیدگی مسایل لذت می برم. اما با ساده ترین بیان ممکن قصد دارم مطالب را به شما منتقل کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.