سوالات رایج

موتور توسعه نیمو به چه معناست؟

“نیمو” در زبان اسپانیایی به معنای همیشه و همه جا در دسترس است. فلسفه و معنای وجودی موتور توسعه نیمو کمک به افراد و کسب و کارها جهت توانمند کردن و توسعه آن ها با استفاده از ابزار و متدهای روز دنیاست.

نیمو از لحاظ حقوقی چه نوع شخصیتی است؟

نیمو یک شرکت توسعه کسب وکار ثبت شده با شماره ثبت 63069 و نام ثبتی: شرکت “توسعه کسب و کار چابک” می باشد.که در سال 1398 در اداره ثبت شرکت ها و موسسات تجاری اصفهان به ثبت رسیده است.

مخاطبین اصلی نیمو چه کسانی هستند؟

مخاطبین اصلی نیمو کسب وکارهایی هستند که در مسیر فرایند کسب وکار هستند. این کسب وکارها برای رشد سریعتر و رفع مشکلات درون سازمانی می توانند از خدمات نیمو بهره ببرند.

نیمو چگونه به کسب و کارها برای رشد کمک می کند؟

نیمو پس از بررسی کسب وکار شما در مراحل مشکلات کسب وکار شما را شناسایی می کند و شنهادی را به شما ارایه می دهد. جهت بر طرف نمودن مشکلات، پیشنهاداتی کاملا اجرایی و با نتایج و خروجی های قابل لمس و مشخص ارایه می دهد. در این مرحله مشخص میگردد چه خدمات و راهکارهایی برای کسب و کار شما مناسب تر است.

مراحل همکاری با نیمو چگونه است؟

درصورت تمایل به همکاری با نیمو جلسه حضوری مشاوره با نیمو برگزار می شود. بررسی و تحلیل اولیه شما توسط نیمو انجام می شود و راهکارها و شرایط همکاری از جانب نیمو اعلام می شود. پس از بررسی شرایط نظرتان را درباره ادامه همکاری اعلام می کنید. در صورت مثبت بودن نظر شما اطلاعات کسب وکارتان را به نیمو می دهید. نیمو اطلاعات را بررسی می کند و مراحل همکاری را در قالب پروپزال ارائه می دهد و پس از تایید مدل همکاری براساس پک های نیمو مشخص می شود. نهایتا قرارداد پس از جلسه جمع بندی انعقاد می شود.

نیمو چه خدماتی در زمینه منابع انسانی ارائه می دهد؟

نیمو مجموعه ای است که برای پوشش نیازهای شما در زمینه منابع انسانی ایجاد شده است. نیمو با تشخص تاثیر نیروهای انسانی به عنوان منابع ارزشمندی در سازمان ها و بررسی هایی که در این زمینه انجام داده است خدمات بهینه ای در این زمینه را در پلن خود قرار داده است. روانشناسی سازمانی به منظور افزایش انگیزش و نگهداشت پرسنل و افزایش بهرهوری سازمانی یکی از مواردی است که شرکت نمیو انجام میدهد. البته این خدمات در بخش خدمات سایت به صورت مشروح بررسی شده است

نیمو چه خدماتی در زمینه بازاریابی و فروش کسب و کارها انجام میدهد؟

نیمو مجموعه ای است که نیازهای شما در زمینه بازاریابی و فروش را نیز پشتیبانی می کند. نیمو با تحلیل جامع رقبا و تحقیقات بازار کمپین های تبلیغاتی را اجرا می کند. نیمو با بررسی رفتار مصرف کننده و استخراج فرایندها برنامه ریزی در زمینه های بازاریابی و فروش را انجام میدهد. نیمو خدماتی را برای گسترش کسب وکار در حوزه اینترنت نیز پشتیبانی می کند و با انجام دیجیتال مارکتینگ به توسعه کسب وکارها کمک می کند.

 

من قصد راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی را دارم، نیمو چه کمکی می تواند به من بکند؟

نیمو کلیه خدمات مربوط به حوزه کسب و کارهای اینترنتی را پوشش می دهد، از راه اندازی یک فروشگاه و اپلیکیشن تا بازاریابی و معرفی محصولات به مشتریان. تنها کاری که شما باید انجام دهید تامین محصولات یا خدمات است که در فضای اینترنت قابل فروش باشد.

نیمو چه خدماتی در حوزه بازاریابی دیجیتال ارائه می نماید؟

مجموعه نیمو کلیه ابزارهای مربوط به بازاریابی دیجیتال را به مشتریان خود ارائه می کند. این خدمات شامل سئو، رپورتاژ، تبلیغات گوگل ادوردز، ایمیل مارکتینگ، SMS مارکتینگ، تبلیغات نمایشی، اینستاگرام مارکتینگ و لینکدین مارکتینگ و … هستند.

من یک بازاری هستم که به صورت سنتی فعالیت می کنم، آیا نیمو می تواند به من کمک کند؟

بله. مجموعه نیمو می تواند در کنار کسب و کار سنتی شما یک فروشگاه اینترنتی، اپلیکیشن و صفحات اجتماعی را برای شما راه اندازی کند تا فروشتان را افزایش بدهید.

نیمو کلیه امور مربوط به خرید دامین، هاست، طراحی سایت، اخذ مجوز نماد الکترونیک، دریافت درگاه بانکی، طراحی صفحات فروشگاه و … را برای شما انجام می دهد و پس از آن کار را به صورت کامل تحویل شما خواهد داد. شما باید فقط محصولات را تامین کرده و تحویل مشتری بدهید.

من یک فروشگاه اینترنتی دارم، آیا نیمو می تواند به من کمک نماید؟

بله. مجموعه نیمو می تواند خدمات مختلف بازاریابی دیجیتال مانند سئو، رپورتاژ، بهینه سازی سایت، و بهبود نرخ تبدیل را به شما ارائه نماید

چطور می توانم از خدمات نیمو استفاده کنم؟

شما می توانید قبل از هر چیزی با ما برای مشاوره رایگان تماس بگیرید تا نحوه ارائه خدمات را توضیح بدهیم. البته توضیحات کاملی در بخش خدمات ما سایت نیمو در مورد پلن ها و خدمات وجود دارد اما اگر نیاز به مشاوره با کارشناس داشتید، حتما تماس بگیرید. مشاوره رایگان حضوری برای افرادی که اطلاعات اولیه را بدست اورده اند در مرحله بعد کار می باشد.

چطور از کیفیت خدمات اجرا شده اطمینان داشته باشم؟

شما می توانید نمونه کارهای ما را بررسی کنید. در صورت لزوم از کارفرمایان قبلی ما کیفیت و پاسخگویی را بسنجید. قطعا مجموعه ای که هزینه های زیادی برای راه اندازی و توسعه خود انجام می دهد، اعتماد مشتریان را از هر چیزی مهم تر می داند. کسب و کار هایی که برنامه برای حضور طولانی مدت در حوزه فعالیت خود را دارند فقط با رضایت مشتریان خود می توانند ادامه حیات داشته باشند.

پرداخت هزینه ها در نیمو چگونه است؟

این مورد بستگی به نوع درخواست شما دارد. در مورد خدمات مشاوره و گزارش موردی معمولا هزینه را پیش پرداخت می کنید و در پروژه های بزرگتر، طراحی سایت یا پشتیبانی و برند سازی معمولا ما روی جزئیات پیاده سازی و دریافت مرحله به مرحله هزینه ها با مشتریان خود به تفاهم می رسیم.

پشتیبانی نیمو از من چگونه است؟

با توجه به تنوع نیازمندی مشتریان در حوزه خدمات منابع انسانی و بازاریابی و فروش ما قبل از هر چیزی با شما مشاوره می کنیم. پشتبانی از شما با توجه پروژه، نیازمندی و نوع کسب و کارتان مشخص می شود. نکته مهم این است که دقیقا چیزی را که وعده داده ایم ، اجرا می کنیم.

چرا نرخ هزینه ها در مجموعه های مختلف متفاوت است؟

این سوال در واقع در اولین مرحله به کیفیت ارائه شده باز می گردد و در مرحله بعد به پلن مورد نیاز کسب وکار شما و در نهایت به رعایت انصاف در ارائه قیمت باز می گردد. به هر حال یک نکته خیلی مهم را در نظر داشته باشید. همکاری مستمر در نهایت تنها از اعتماد طرفین یک قرارداد به وجود می آید. با مجموعه های معتبر کار کنید، از پیشینه آن ها اطمینان پیدا کنید. هزینه ای که می پردازید شامل میزان زمان، کیفیت، پاسخگویی به شماست. قطعا مجموعه های متعهد برای کسب تخصص برای ارائه خدمات به شما زمان زیادی را صرف کرده اند. بنابراین هزینه متناسب با تخصص و پلن انتخابی شما محاسبه می گردد.

آیا می توانم از پلن های اختصاصی برای کسب و کار خودم استفاده کنم؟

بله! مبنای کار ما پوشش نیازمندی شماست. بنابراین در صورتی که احتیاج به تدوین برنامه مخصوص کسب و کارخودتان را داشته باشید، نهایت همکاری را با شما خواهیم داشت.

آیا نیمو خدمات رایگان هم ارائه می کند؟!

 بله، در برخی موارد و با توجه به نوع همکاری ما برخی از خدماتمان را رایگان ارایه خواهیم داد.

نیمو برای طراحی سایت از چه تکنولوژی ها و فریم ورک هایی استفاده می کند؟

پاسخ این سوال دقیقا به نیازمندی شما برمی گردد. البته استفاده از به روز ترین تکنولوژی ها و تضمین ارائه سیستمی که در کمترین زمان ممکن صفحات شما را بارگذاری می کند در نیمو انجام می شود. اما در هر صورت انتخاب نهایی بستگی به درخواست شما برای طراحی اختصاصی، هم چنین مقیاس کاری شما در انتخاب نوع پیاده سازی اهمیت دارد.

زمان بندی تحویل پروژه در نیمو به چه صورت است؟

در مورد خدمات به طور مشخص در هر خدمت توضیحات زمان بندی ارائه خدمات ارائه شده است. در مورد قرارداد های پشتیبانی نیز، به جزئیات موارد انجام شده و زمان بندی آن نیز وجود دارد.

از ادامه همکاری با نیمو منصرف شده ام! روند بازگشت هزینه من چگونه است؟

این مورد باید توسط کارشناسان ما بررسی شود. در صورتی که علت انصراف شما عدم ارائه خدمات تعهد شده باشد، هزینه عودت داده می شود. در صورتی که به هر دلیل دیگر پروژه شما متوقف شده باشد، جزئیات کار انجام شده از سوی نیمو برای شما بررسی می شود و در نهایت به اطلاع شما رسانیده می شود. لطفا با ما تماس بگیرید تا به این موارد رسیدگی کنیم.

از نیمو شکایت دارم. چطور به آن رسیدگی می کنید؟

شما می توانید با پشتیبانی ما تماس تلفنی یا ارتباط با تلگرام بگیرید. شماره پشتیبانی ما 03132665614

در صورتی که تمایل دارید مستقیما موارد را به مدیریت منتقل کنید، می توانید به شماره 09012684103 پیام ارسال کنید.

شرکت های زیادی وجود دارند که خدمات معرفی و توسعه یا موارد اجرایی مربوط به تبلیغات کسب و کارها در فضای مجازی را مانند طراحی سایت، طراحی لوگو و بنر، تولید محتوا و مشاوره تجارت الکترونیک انجام می دهند. با این حال کمتر مجموعه ای به ارائه راهکارهای جامع و یا تدوین بسته های راهبردی و مطابق با نیاز موجود پرداخته است. ما اعتقاد داریم شما بیشتر از هر چیزی نیاز به پشتیبانی یک تیم متخصص دارید.

فهرست