این دورهمی که اولین نشست از سلسه نشست های ایووک در اصفهان هستش که ادامه دورهمی هاییه که تهران برگزار می شد، این دورهمی با رنگ و بوی یه کتاب برگزار میشه و علاوه بر ارایه و مرور کتاب “بازیکن تیمی ایدئال” دوستان جدیدی هم به دایره اطرافیان و شبکه مون اضافه میکنه.

این جلسه در سه پارت اصلی پیش میره. پارت اول به معرفی کتاب و نقد و بررسی نظریات نویسنده اش میگذره و هریک از شرکت کنندگان بدون توجه به اینکه کتاب رو خوندن یا نه نظرشون رو در تایید یا رد نظر نویسنده با بقیه به اشتراک می گذارن و نظرات اصلا قرار نیست اعتبار سنجی و دسته بندی بشن. در پارت دوم حاضرین خودشون رو معرفی میکنن، از همدیگه اگر سوالی دارن میپرسن، اطلاعات تماس اگر خواستن ردو بدل میکنن، در مورد موضوعات روز باهم صحبت میکنن و کلا جلسه حالت کاملا باز پیدا میکنه و بعد از اونم که پذیرایی هست. پارت آخرهم ادامه ارائه و تحلیل کتابه. در آخرم میریم تو فاز جمع بندی و خداحافظی. البته قطعا فرصت نمیشه تمام کتاب رو در این جلسه بررسی کنیم ولی سعی می­کنیم دیدگاه خوبی نسبت به کتاب پیدا کنید و بتونید ازش استفاده کنید!

خلاصه کتاب:

کتاب “بازیکن تیمی ایدئال” درباره ویژگی های یه هم تیمی خوب حرف می زنه.

میگه یه هم تیمی باید چه ویژگی هایی داشته باشه! و یا چه ویژگی هایی باید در هم تیمی ها پرورش پیدا کنه تا بتونه تیم بازدهی داشته باشه، “بازیکن هم تیمی ایدئال” یه کتاب درست درمونه که خیلی راحت راهنمایی میکنه و راهکار نشون میده.

راوی و منتقد این هفته مون فرشاد عرب هست. فرشاد فوق لیسانس مهندسی سیستم های کنترل رو در شهید بهشتی گذرونده و حرفه اش تحلیل و توسعه دهنده کسب و کاره در جاهایی مثل فوربو، پژژوهشگاه نیرو، استارتاپ کلینیک پول ایرانیان و …. کار کرده و الان عضوی از تیم نیموست.

فهرست